Buitensporter .nl

Home

Activiteiten mixed

Amsterdam

Ardennen weekend

Autosport

Ballonvaart

Blokarten

Boerengolf

Bowling

Buitensport

Golfarrangementen

GPS

Handboogschieten

Highlandgames

Kanotocht

Kleiduifschieten

Klimarrangementen

Klootschieten

Lasergamen

Mountainbike

Natuur

Nordic Walking

Paintball

Parachute springen

Quad rijden

Rodeo

Rondvaart

Rondvlucht

Sauerland

Segway

Skiën

Skydive

SMS

Solex

Speurtocht

Sport en Spel

Steppen

Strand

Triathlon

Vliegeren

Wandelen

Watersport

Western

Workshop

Zeilen

Zeskamp

Uniek bedrijfsuitje: Mountainbiken door de Achterhoek met Jelle Nijdam


Groepsuitje vol actie in- en ontspanning
Jelle Nijdam was 13 jaar prof en won meer dan honderd wedstrijden, waaronder klassiekers als de Amstel Gold Race, Parijs-Tours en Ronde van Nederland. Tijdens dit teamuitje neemt hij u mee voor een stukje teambuilding, ontspanning en inspanning.

Het variërende parcours met zijn uitdagende heuvels, mooie afdalingen en vergezichten maken deze ATB tocht een ware belevenis die u niet snel zult vergeten!

Locatie in het bosrijke Gelderse Montferland
Hotel Restaurant Ruimzicht is prachtig gelegen in het bosrijke Montferland, 35 kilometer vanaf Arnhem en 6 kilometer vanaf Doetinchem. Een ideale omgeving om in alle rust te confereren, trainen, vergaderen of workshops te organiseren.

Naast de goed geoutilleerde zalen, het à la carte restaurant, de moderne hotelkamers en sfeervolle bar biedt de omgeving vele mogelijkheden voor outdooractiviteiten.

Teambuilden en meer
Sinds 2011 ben ik in samenwerking met hotel Ruimzicht gestart met het organiseren van mountainbiketochten in en rond Montferland. De mountainbike tochten zijn voor iedereen toegankelijk, waarbij de schoonheid van de Montferlandse bossen centraal staat.
Het samen actief bezig zijn in de buitenlucht biedt een optimale mogelijkheid tot teambuilden.

Bij dit teamuitje in Gelderland is inbegrepen:

  • Jelle Nijdam Mountainbike Clinic

  • -Ca. 09.00 uur Ontvangst met een kopje koffie/thee
    -Meet & Greet met voormalig Top Wielrenner Jelle Nijdam
    -Ca. 10.00 uur ATB tocht door het mooie Montferland onder begeleiding van Jelle Nijdam
    -Ca. 12.30 uur Terugkomst
    -Ca. 12.30/13.00uur Mogelijkheid tot douchen/opfrissen en omkleden in Hotel Restaurant Ruimzicht
    -Ca. 13.00 uur Start uitgebreide lunch
    -Soep v/d dag geserveerd met stokbrood en kruidenboter, diverse luxe broodjes, melk/ karnemelk/ jus d’orange/ thee/ koffie

    Prijs: € 72,50 p.p.
    Minimaal aantal deelnemers 10 tot maximaal 15 personen.

    Kleinere of grotere groepen zijn in overleg mogelijk. De prijs is hierbij afhangend van het aantal deelnemers.

    Tevens is het mogelijk uw verblijf uit te breiden met een overnachting/ buffet/ avondfeest of andere outdooractiviteiten zoals bijvoorbeeld een GPS tocht door de montferlandse bossen.

    De prijs van dit teamuitje in Gelderland is geldig tot en met 31 december 2012.



    Print pagina

    Boek online Telefonisch boeken
    0900-3844514 (25 ct/m)
    Bel me nu Informatie aanvragen

    Copyright 2001-2005 BUITENSPORTER.NL a CRIO Company