|
Een actieve korte vakantie in Duitsland
Even er een midweek of lang weekend tussen uit. Dat kan heerlijk in het Beierse woud. In een omgeving waar het nog echt stil kan zijn. Eindeloze bossen. Geschikt voor lange wandelingen, mountainbiken, tourritten op de racefiets of de drielanden tocht voor motorrijders. Elke dag een andere tocht.
In de winter zeer geschikt voor de beginnende skiers. In de nabijheid van het appartement kun je goed oefenen. Het Oostenrijkse skigebied Hochficht ligt op 15 minuten rijden. Vlakbij het appartement zijn ski materialen te huur. Ultimate Adventures
Onze netwerkpartner heeft dit appartementen hotel in bezit. De meeste appartementen zijn geheel gemoderniseerd. De volgende stap is het zwembad. Naar verwachting is deze begin 2012 klaar. De afstand vanuit Nederland is ongeveer 800 kilometer. Maar zeer beslist de moeite waard. Mogelijkheden
Uw appartement kan dienen als uitvalsbasis voor veel activiteiten. De omgeving leent zich voor lange wandelingen. Op uw eigen mountainbike eindeloos door de natuur. Op de racefiets kunt u ook mooie ritten maken. Voor de motorrijders is er speciaal de drielanden tocht.
U kunt motor of fiets terplaatse onderdak stallen. Deze vakantie in Duitsland is inclusief
De appartementen kosten € 68,50 per nacht voor 2 - 4 personen.
Annuleren tot 2 weken voor de ingangsdatum kost 50%.
Binnen 2 weken wordt de gehele huurprijs in rekening gebracht.
De prijs van deze vakantie in Duitsland is geldig t/m 31 december 2012
|