Bel voor informatie 0316-581914



       

GPS Tocht Mevrouw Tuso - groepsuitje in Noord Holland
Mevrouw Tuso is zowel een uitdagende als vermakelijk activiteit. Bent u een speurder, een puzzelaar, creatief en fotogeniek? Dan is mevrouw Tuso iets voor u !!

Programma GPS Tocht
Ontvangst met koffie/thee en gebak

Met de GPS zoekt u zoveel mogelijk waypoints. Bij elk waypoint moet u een cryptische omschrijving in dichtvorm oplossen. De oplossing stelt een bekende Nederlander voor. Eenmaal geraden, beelden u en uw teamgenoten de bekende Nederlander uit. De uitbeelding wordt op foto vastgelegd en, na afloop, door middel van een slide-show getoond.

U begint of sluit af met een lunchbuffet, Barbecue of dinermenu

Locatie GPS Tocht
Deze activiteit vindt plaats midden in het Recreatiegebied “Spaarnwoude”, op een half uur van het centrum van Haarlem en Amsterdam.

Overnachten is ook mogelijk
De sfeervolle hotelkamers bieden uitzicht op het omliggende water en het prachtige natuurgebied.

Bij dit groepsuitje is inbegrepen

-Ontvangst met koffie en gebak
-GPS Tocht Mevrouw Tuso
  • Lunch buffet

    Prijs € 62,65 per persoon
    te reserveren vanaf 16 personen

    Bovenstaand arrangement met menu-B of barbecue-2 in plaats van een lunchbuffet kost € 73,65 per persoon

    De prijzen zijn exclusief consumpties, deze zijn af te kopen per uur. Prijzen op aanvraag.


  • De prijzen voor dit groepsuitje zijn geldig tot 1 augustus 2011