Verken de prachtige omgeving per fiets! Uw ontspannen weekend begint al als u de oprijlaan van het hotel af fietst, direct de uitgestrekte bossen of de prachtige duinen in. Amersfoort en Utrecht, met vele musea, winkels en historische panden, bereikt u binnen 15 autominuten en zijn beiden beslist de moeite waard voor een bezoek! Het hotel Hilton Royal Parc Soestduinen ligt middenin de prachtige bosrijke omgeving van de Utrechtse Heuvelrug, op een centrale locatie tussen de snelwegen A28 en A1.
Het hotelbeschikt over een luxe gerestyled restaurant met uitzicht over de9 holes golfbaan, een groot terras en een gezellige hotelbar. Deze faciliteiten in combinatie met de Healthclub met sauna, Turks stoombad, solarium, beauty salon, zwembad en fitness staan garant voor zowel een inspannend als ontspannen verblijf. De kamers Hilton Royal Parc Soestduinen beschikt over 113 comfortabele hotelkamers die zijn voorzien van airconditioning, balkon met meubilair, badkamer met ligbad en douchecabine, bureau, minibar, gratis koffie- en theefaciliteiten, televisie en een aansluiting voor wireless internet.
Voor € 25,- kunt u een upgrade boeken naar een Hilton Guest Room Golf View. Deze luxe hotelkamer biedt vanaf het balkon een prachtig uitzicht over de golfbaan. Dit speciale fietsarrangement is inclusief:
| - | 2 x overnachting in een Hilton Guest Room | | - | 2 x uitgebreid ontbijtbuffet | | - | 1 x driegangen diner van de Chef | | - | 1 dag gratis fietsverhuur | | - | Gratis gebruik van zwembad, sauna, Turks stoombad en fitnessfaciliteiten |
Prijs: € 149.00 p.p. op basis van twee personen per kamer
De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2011.
Print pagina
|
 |