Winterwandeling in de Belgische Kempen Deze Winterwandeling in de Belgische Kempen zorgt voor de perfecte opwarming en uitdaging die ‘body and mind’ stimuleren. Voor groepen die fun, actie en samenwerking in 1 uitje willen vatten! Wandeling met een lekker jenevertje, chocomelk en gezellige vuurkorven! Aan de hand van een kaart gaan de teams op zoek naar de activiteiten waarbij fun, actie en samenwerking centraal staan. De wandeling gaat via de Kleine Nete, door de velden, zandwegen en bossen. Halfweg de wandeling kunnen de deelnemers zich opwarmen met een lekker jenevertje, een chocomelk en gezellige vuurkorven.
Activiteiten:
Planning winterwandeling Het programma neemt 3 uur in beslag. Het startuur kan in samenspraak met Locat gekozen worden.
| - | Ontvangst bij Locatevents te Kasterlee |
| - | Briefing en teamindeling |
| - | Elk team krijgt een kaart met daarop de juiste route, ook de locaties van de verschillende opdrachten staan hierop aangeduid. |
Einde activiteiten, bekend maken van het winning team
Eventueel nog gezellig nababbelen tijdens een lekkere barbecue of breugeltafel.Deze winterwandeling in de Belgische Kempen is inclusief:
| - | Ontvangst met koffie, thee, fruitsap |
| - | Jenever en chocomelk bij de vuurkorven |
| - | Professionele begeleiding |
Prijzen:
| - | Tot 16 personen betaalt u een totaalprijs van € 752 |
| - | Van 16 tot 40 personen: €47 pp |
Minimum aantal deelnemers is 16 personen.Extra bij te boeken:
| - | wegwerpoveralls € 8,00 p.p. |
| - | Extra verzekering € 6 p.p. ( extra informatie op aanvraag) |
Maaltijden
| - | Uitgebreide barbecue € 25 p.p. |
| - | Drankenforfait van 3 uur € 14 p.p. |
De prijs van deze winterwandeling in de Belgische Kempen is geldig tot en met 31 maart 2012.
Print pagina
|
 |